• strona_Avital_640x300
  • strona_Amigo_640x300
  • strona_Savall_640x300
  • Happening Gitarowy


Wpisy

CZYTAJ WIĘCEJ
Beijing Guitar Duo
Beijing Guitar Duo zapowie Akademię Gitary 2014

6.08.2014

Nim Akademia Gitary rozpocznie się na dobre czeka nas wyjątkowy koncert chińskiego duetu. Już w najbliższą niedzielę, 10 sierpnia, wystąpi w Poznaniu Beijing Guitar Duo – jeden z najlepszych współczesnych gitarowych zespołów na świecie. Będzie to wspaniała zapowiedź tegorocznej edycji festiwalu.


CZYTAJ WIĘCEJ
avi avital
Marzenie o harmonii

6.08.2014

Angelo Gilardino koncertową karierę wybitnego wirtuoza zakończył w wieku czterdziestu lat, w 1981 roku. Od tego czasu poświęcił się wyłącznie komponowaniu oraz pracy naukowej. Napisał specjalny utwór na tegoroczny festiwal. Z kompozytorem rozmawiał Tomasz Janas.


CZYTAJ WIĘCEJ
kontenery
Ruszają otwarte warsztaty gitarowe w KontenerART

6.08.2014

Happening Gitarowy 2014 zbliża się wielkimi krokami. Kto jeszcze nie zaczął ćwiczyć tegorocznego utworu – „The Passenger” Iggy’ego Popa, będzie miał ku temu świetną okazję w najbliższy piątek. Właśnie wtedy w KontenerART odbędzie się pierwsza lekcja z cyklu otwartych warsztatów gitarowych.


CZYTAJ WIĘCEJ
kursy
Ostatnia szansa na wzięcie udziału w kursie mistrzowskim

6.08.2014

Akademia Gitary, dzięki swojemu szerokiemu zasięgowi oraz artystycznej różnorodności, stwarza niezwykły klimat sprzyjający poszerzaniu muzycznych horyzontów. Klimat ten wykorzystują odbywające się już od lat festiwalowe kursy mistrzowskie gitary klasycznej. Początek sierpnia to już ostatni dzwonek, aby zgłosić chęć uczestnictwa w jednym z nich


CZYTAJ WIĘCEJ
program
Startujemy już niebawem!

23.07.2014

Akademia Gitary 2014 rusza lada moment. Również i w tym roku muzyka gitarowa opanuje Wielkopolskę na ponad 3 tygodnie. W programie znalazło się kilkadziesiąt wydarzeń. Pora poznać szczegóły.


CZYTAJ WIĘCEJ
fot. Zuzanna Szczerbińska
Odkryj z nami Wielkopolskę

23.07.2014

Po co fanom gitary mapa i kompas? Żeby nie przegapić żadnego z festiwalowych wydarzeń! A o to nie trudno, bowiem Akademia Gitary dociera z sześcioma strunami aż do kilkudziesięciu miejsc w regionie.


CZYTAJ WIĘCEJ
fot. Oliwia Michalska
Gitarowa przygoda również dla najmłodszych

23.07.2014

Wydarzenia dedykowane dzieciom odbywają się w ramach Akademii Gitary już od lat, w czasie trwania festiwalu lub niezależnie od niego. W 2014 roku ta sfera naszej działalności debiutuje jako niezależny projekt o nazwie Akademia Gitary: kids.


CZYTAJ WIĘCEJ
strona www - print screen
Przedstawiamy nową stronę www

23.07.2014

Tegoroczna edycja Akademii Gitary jest szczególna dla wizerunku festiwalu – jego identyfikacja wizualna zmieniła się o 180 stopni! Wśród nowości nie mogło zabraknąć całkowicie nowej strony internetowej.


CZYTAJ WIĘCEJ
proba_przed_happeningiem
Happening Gitarowy – trenuj z nami przez cały sierpień!

3.07.2014

Jak co roku, w ostatni weekend sierpnia na poznańskim Starym Rynku odbędzie się Happening Gitarowy – wydarzenie gromadzące w jednym miejscu setki miłośników tego instrumentu. Zagrać z nami może każdy. Wystarczy gitara oraz dobre chęci. W przygotowaniach pomogą trwające przez cały sierpień darmowe warsztaty gitarowe w KontenerART.


CZYTAJ WIĘCEJ
bilety
W lipcu bilety na najważniejsze koncerty w korzystniejszych cenach!

2.07.2014

Od niedawna można już kupować bilety na tegoroczne festiwalowe koncerty. Warto się jednak pospieszyć. Do końca lipca, bilety na najważniejsze wydarzenia będzie można nabyć w promocyjnych cenach. Dodatkowo do sprzedaży wprowadzamy także karnety obejmujące wszystkie koncerty biletowane.


« 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, »