• strona_Avital_640x300
  • strona_Amigo_640x300
  • strona_Savall_640x300
  • Happening Gitarowy


Info

Happening Gitarowy

niedziela, 31 sierpnia 2014 | Stary Rynek w Poznaniu | godz. 11:00

Gwiazda Happeningu: Z-Star

Happening Gitarowy to największe wydarzenie w programie Akademii Gitary. Co roku, w ostatni weekend wakacji impreza gromadzi na Starym Rynku w Poznaniu kilkuset amatorów tego instrumentu.

IGGY POP I SŁYNNY THE PASSENGER

Decyzją internautów, tegorocznym utworem happeningowym będzie The Passenger Iggy’ego Popa:

ZAGRAJ Z NAMI

Na Akademii Gitary zagrać może dosłownie każdy! Wystarczy naprawdę niewiele – gitara klasyczna, elektryczna, ukulele… i dobre chęci. W przygotowaniach pomogą otwarte warsztaty oraz filmik instruktażowy. Dlatego jeśli bliska jest Wam jakakolwiek odmiana gitary, 31 sierpnia nie może Was zabraknąć na Starym Rynku!

Ulotka kolorAby wziąć udział w Happeningu, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.
Spośród wszystkich, którzy wypełnią formularz zgłoszeniowy wylosujemy jedną osobę, która otrzyma gitarę klasyczną ufundowaną przez Interton Classic!

Zapraszamy również do śledzenia wydarzenia na Facebooku, gdzie pojawiają się aktualne informacje dotyczące tegorocznego Happeningu.


W zeszłym roku w Happeningu uczestniczyło blisko 250 gitarzystów. Zagrali wspólnie nieśmiertelny przebój zespołu Dire Straits – „Sultans of Swing”. Towarzyszyli im uznani muzycy – Krzysztof Ścierański, Marek Raduli, Przemek Kuczyński, Robert Horna, Bill Neal i Jacek Korohoda.